XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات
