XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም
