XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Signature
az: İmza

en: N/A
az: Yox
