XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Development
fi: Kehitys

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Send
fi: Lähetä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: string
fi: merkkijono

en: Error: @error
fi: Virhe: @error
