XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Signature
gu: હસ્તાક્ષર

en: Send
gu: મોકલો

en: Operation
gu: કાર્યો
