XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Send
ka: გაგზავნა
