XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
