XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Signature
fa: امضا

en: N/A
fa: هیچ
