XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Signature
ro: Semnătura

en: N/A
ro: N/D

en: Send
ro: Trimite

en: Operation
ro: Operație

en: Parameters
ro: Parametri

en: Call method
ro: Cheamă metoda

en: string
ro: şir
