XML sitemap (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Menu
sl: Meni

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Location
sl: Mesto

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Medium
sl: Srednja

en: Users
sl: Uporabniki

en: file system
sl: datotečni sistem

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik
