XML sitemap (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: None
lt: Jokio

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Visible
lt: Matomas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Never
lt: Niekada

en: Location
lt: Vieta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.
