XML sitemap (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Links
lv: Saites

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Update
lv: Atjaunot

en: Visible
lv: Redzams

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Never
lv: Nekad

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Medium
lv: Vidējs

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: file system
lv: failu sistēma

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.
