XML sitemap (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Pages
ne: पृष्ठहरू

en: title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: Update
ne: अद्यावधिक गर्नुस

en: Menu
ne: आज्ञावली

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Update options
ne: अद्यावधिक गर्ने विकल्पहरू

en: Medium
ne: माध्यम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: file system
ne: फाईल प्रणाली

en: Language neutral
ne: भाषा निरपेक्ष
