XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to ast translation catalogue (31 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Never
ast: Nunca

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Location
ast: Llugar

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Medium
ast: Mediu

en: Users
ast: Usuarios

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu
