XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (33 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Menu
eo: Menuo

en: User
eo: Uzanto

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Never
eo: Neniam

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Location
eo: Loko

en: Medium
eo: Medio

en: Users
eo: Uzantoj

en: Google
eo: Guglo

en: Long
eo: Longa

en: Short
eo: Mallonga

en: file system
eo: dosiera sistemo

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala
