XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (42 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Pages
hr: Stranice

en: title
hr: naslov

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Add custom link
hr: Dodaj proizvoljnu poveznicu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Never
hr: Nikada

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Location
hr: Lokacija

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Medium
hr: Srednji

en: Users
hr: Korisnici

en: Long
hr: Dugački

en: Short
hr: Kratki

en: file system
hr: sustav datoteka

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hr: Direktorij %directory ne postoji ili se u nj ne može zapisivati.
