XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to km translation catalogue (36 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Never
km: កុំ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Long
km: វែង

en: Short
km: ខ្លី

en: file system
km: ប្រព័ន្ធ​ឯកសារ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
km: មិន​មាន​ថត %directory ឬ​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។
