XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Visible
ku: بینراو

en: Menu
ku: پێڕست

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Location
ku: شوێن

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Long
ku: درێژ

en: Short
ku: کورت

en: file system
ku: سیسته‌می په‌ڕگه‌

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Available
ku: هەیە

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا
