XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Totals
mr: एकूण

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: User
mr: सदस्य

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Location
mr: स्थळ

en: 1 day
mr: १ दिवस
