XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (201 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Totals
nl: Totalen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Add custom link
nl: Voeg een aangepaste link toe

en: Edit custom link
nl: Aangepaste link bewerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Never
nl: Nooit

en: Menu link
nl: Menulink

en: Location
nl: Locatie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Users
nl: Gebruikers

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: Included
nl: Ingesloten

en: Inclusion
nl: Insluiting

en: Excluded
nl: Uitgesloten

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: 1.0
nl: 1,0

en: 0.9
nl: 0,9

en: 0.8
nl: 0,8

en: 0.7
nl: 0,7

en: 0.6
nl: 0,6

en: 0.5
nl: 0,5

en: 0.4
nl: 0,4

en: 0.3
nl: 0,3

en: 0.2
nl: 0,2

en: 0.1
nl: 0,1

en: 0.0
nl: 0,0

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap

en: XML sitemap engines
nl: XML Sitemap Zoekmachines

en: Submit the sitemap to search engines.
nl: Verstuur het site-overzicht naar zoekmachines.

en: XML sitemap node
nl: XML-sitemap-node

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
nl: Voeg taxonomieterm-links aan de sitemap toe.

en: Default priority
nl: Standaard prioriteit

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Minimum sitemap lifetime
nl: Minimum sitemap-levensduur

en: No minimum
nl: Geen minimum

en: Number of links in each sitemap page
nl: Aantal links in elke sitemap-pagina

en: Maximum number of sitemap links to process at once
nl: Maximum aantal sitemap-links om in één keer te verwerken

en: If you have problems running cron or rebuilding the sitemap, you may want to lower this value.
nl: Als u problemen heeft met het uitvoeren van cron of opnieuw opbouwen van de sitemap, kunt u deze waarde verlagen.

en: Sitemap cache directory
nl: Sitemap cache-map

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: The sitemap page link count of @size will create more than 1,000 sitemap pages. Please increase the link count.
nl: Het sitemap pagina link-aantal van @size zal meer dan 1.000 sitemap pagina's genereren. Verhoog a.u.b. het aantal.

en: Invalid base URL.
nl: Ongeldige basis-URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
nl: De sitemap is up to date en hoeft niet opnieuw opgebouwd te worden.

en: Rebuild sitemap
nl: De sitemap opnieuw opbouwen

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
nl: De prioriteit van deze URL relatief t.o.v. de andere URL's op uw site.

en: Default (@value)
nl: Standaard (@value)

en: Rebuilding Sitemap
nl: De sitemap wordt opnieuw opgebouwd

en: Could not open file @file for writing.
nl: Kon bestand @file niet openen om te schrijven.

en: Unknown error occurred while writing to file @file.
nl: Onbekende fout opgetreden tijdens het schrijven naar bestand @file.

en: Sitemap file
nl: Sitemap bestand

en: Generated by the <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap module</a>.
nl: Gegenereerd door de <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap-module</a>.

en: Number of sitemaps in this index
nl: Aantal sitemaps in deze index

en: Click on the table headers to change sorting.
nl: Klik op de tabelhoofden om de sortering te wijzigen.

en: Sitemap URL
nl: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
nl: Aantal URL's in deze sitemap

en: URL location
nl: URL-locatie

en: Invalid sitemap link priority %priority.<br />@link
nl: Ongeldige sitemap link prioriteit %priority.<br />@link

en: Negative changecount value. Please report this to <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link
nl: Negatieve 'changecount' waarde. Rapporteert u dit a.u.b aan <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link

en: administer xmlsitemap
nl: xmlsitemap beheren

en: Rebuild the site map.
nl: De sitemap opnieuw opbouwen.

en: XML sitemap cache directory
nl: XML-sitemap cachemap

en: Cached files have not been generated yet.
nl: Cache-bestanden zijn nog niet gegenereerd.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt<a>.
nl: De XML sitemap-data is niet gesynchroniseerd en dient <a href="@link-rebuild">compleet herbouwd<a> te worden.

en: The XML cached files are out of date and need to be regenerated. You can <a href="@link-cron">run cron manually</a> to regenerate the sitemap files.
nl: De XML-cachebestanden zijn te oud en moeten opnieuw gegenereerd worden. U kunt <a href="@link-cron">cron handmatig uitvoeren</a> om de sitemap-bestanden opnieuw te genereren.

en: Path to link
nl: Pad naar link

en: There is already an existing link in the sitemap with the path %link.
nl: Er bestaat al een link in de sitemap met het pad %link.

en: The custom link %link is either invalid or it cannot be accessed by anonymous users.
nl: De aangepaste link %link is ongeldig, of anonieme gebruikers hebben er geen toegang toe.

en: The custom link for %loc was saved.
nl: De aangepaste link voor %loc is opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete the custom link for %loc?
nl: Weet u zeker dat u de aangepaste link voor %loc wilt verwijderen?

en: The custom link for %loc has been deleted.
nl: De aangepaste link voor %loc is verwijderd.

en: XML sitemap custom
nl: XML sitemap aangepast

en: Adds user configurable links to the sitemap.
nl: Voegt door gebruikers configureerbare links toe aan de sitemap.

en: Submit the sitemap to the following engines
nl: Verzend de sitemap naar de volgende zoekmachines

en: Do not submit more often than every
nl: Verzend niet vaker dan elke

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
nl: Verzend alleen als de sitemap aangepast is sinds de laatste verzending.

en: Custom submission URLs
nl: Aangepaste verzending URL's

en: In order to verify site ownership with the search engines listed below, it is highly recommended to download and install the <a href="@site-verify">Site verification module</a>.
nl: Om met de onderstaande zoekmachines de eigenaar van de site te laten controleren, wordt het aangeraden om de <a href="@site-verify">Site verification-module</a> te downloaden en te installeren.

en: Submitted the sitemap to %url and received response @code.
nl: De sitemap is verzonden naar %url en heeft antwoord @code ontvangen.

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Adds menu item links to the sitemap.
nl: Voeg menulinks toe aan de sitemap.

en: Adds content links to the sitemap.
nl: Voegt links naar inhoud toe aan de sitemap.

en: Automatic (recommended)
nl: Automatisch (aanbevolen)

en: (highest)
nl: (hoogste)

en: (normal)
nl: (normaal)

en: (lowest)
nl: (laagste)

en: Please increase the number of links per page.
nl: Verhoog a.u.b. het aantal links per pagina.

en: XML sitemap link count
nl: XML sitemap link aantal

en: You have exceeded the number of links that your sitemap can contain (@num).
nl: U heeft het aantal links overschreden dat uw sitemap kan bevatten (@num).

en: XML sitemap page count
nl: XML sitemap pagina aantal

en: Creates an XML sitemap conforming to the <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org protocol</a>.
nl: Creëert een XML-sitemap die voldoet aan het <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org-protocol</a>.

en: XML sitemap internationalization
nl: XML-sitemap internationalisatie

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
nl: Een stylesheet insluiten bij de sitemaps voor mensen.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
nl: Opnieuw opbouwen is niet nodig. Als u alleen de  XML sitemap bestanden wilt genereren, kunt u <a href="@link-cron">cron handmatig uitvoeren</a>.

en: Save and restore any custom inclusion and priority links.
nl: Toegevoegingen en prioriteitslinks opslaan en herstellen.

en: This action rebuilds your site's XML sitemap and regenerates the cached files, and may be a lengthy process. If you just installed XML sitemap, this can be helpful to import all your site's content into the sitemap. Otherwise, this should only be used in emergencies.
nl: Deze actie bouwt de XML sitemap van de website en bouwt de gecachede bestanden opnieuw op. Dit kan lang duren. Als u zojuist XML sitemap geïnstalleerd heeft, kunt u hiermee alle inhoud van de website in de sitemap importeren. Gebruik deze actie anders alleen bij calamiteiten.

en: Enables multilingual XML sitemaps.
nl: Schakelt meertalige XML-sitemaps in.

en: Inclusion: @value
nl: Insluiting: @value

en: Priority: @value
nl: Prioriteit: @value

en: Existing sitemap.xml file found.
nl: Bestaand sitemap.xml-bestand gevonden.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
nl: De XML sitemap-module kan de XML-output niet weergeven als er al een bestand sitemap.xml in de website root staat.

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
nl: Een wijziging van deze instellingen is van toepassing op alle items van dit type die de standaardinstellingen voor opname of prioriteit gebruiken.

en: Purging links.
nl: Links verwijderen.

en: XML sitemap settings have been modified and the files should be regenerated. You can <a href="@run-cron">run cron manually</a> to regenerate the cached files.
nl: XML sitemap instellingen zijn gewijzigd en de bestanden zouden opnieuw gegenereerd moeten worden. U kunt <a href="@run-cron">cron handmatig runnen</a> om de gegevens opnieuw te genereren.

en: Not found or not writable
nl: Niet gevonden of niet beschrijfbaar

en: How frequently the page is likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page.
nl: Hoe frequent de pagina waarschijnlijk verandert. Deze waarde geeft algemene informatie aan zoekmachines en hoeft geen exacte correlatie te hebben met hoe vaak de zoekmachines de pagina bezoeken.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Select which link types you would like to rebuild
nl: Selecteer welke linktypes opnieuw opgebouwd moeten worden

en: If no link types are selected, the sitemap files will just be regenerated.
nl: Als er geen linktypes zijn geselecteerd worden de sitemap-bestanden opnieuw opgebouwd.

en: Now processing %entity @last_id (@progress of @count).
nl: Bezig met verwerken van %entity @last_id (@progress van @count).

en: Administer XML sitemap settings.
nl: XML-sitemap-instellingen beheren

en: One or more problems were detected with your XML sitemap configuration: !messages
nl: Één of meer problemen zijn gedetecteerd met de XML-sitemap-instelling: !messages

en: Check the <a href="@status-report">status report</a> for more information.
nl: Bekijk de <a href="@status-report">status-rapportage</a> voor meer informatie.

en: XML sitemap module element
nl: XML-sitemap module-element

en: @bundle XML sitemap settings
nl: @bundle XML sitemap-instellingen

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
nl: De standaard XML-sitemap-instellingen voor deze @bundle kunnen <a href="@link-type">hier</a> worden aangepast.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt</a>.
nl: De XML-sitemap data is niet gesynchroniseerd en dient <a href="@link-rebuild">volledig opnieuw opgebouwd</a> te worden.

en: XML sitemap module form
nl: XML-sitemap-module-formulier

en: Last modification date format
nl: Datumformaat voor laatst gewijzigd

en: Enable developer mode to expose additional settings.
nl: Ontwikkelaarsmodus inschakelen om meer instellingen te weergeven.

en: You have exceeded the number of sitemap pages (@number).
nl: U heeft het aantal sitemap-pagina's (@number) overschreven.

en: XML sitemap maximum file size
nl: XML-sitemap maximumbestandsgrootte

en: You have exceeded the maximum sitemap file size of @size. If possible, decrease the number of links per sitemap page.
nl: U heeft de maximale sitemap-bestandsgrootte van @size overschreven. Indien mogelijk, verlaag het aantal links per sitemap-pagina.

en: No custom links available.
nl: Geen aangepaste links beschikbaar.

en: Enter one URL per line. The token [sitemap] will be replaced with the URL to your sitemap. For example: %example-before would become %example-after.
nl: Eén URL per regel invoeren. De token [sitemap] wordt vervangen met de URL naar uw sitemap. Bijvoorbeeld: %example-before wordt %example-after.

en: Invalid URL %url.
nl: Ongeldige URL %url.

en: Anonymous access to user profiles
nl: Anonieme toegang tot gebruikersprofielen

en: In order to list user profile links in the sitemap, the anonymous user must have the <a href="@perm-link"><em>access user profiles</em> permission</a>.
nl: Om de profiellinks in de sitemap te tonen, dient de anonieme gebruiker het <a href="@perm-link"><em>toegang tot gebruikersprofielen</em>-toegangsrecht</a> te hebben

en: Adds user profile links to the sitemap.
nl: Voegt gebruikersprofiellinks aan de sitemap toe.

en: Add new XML sitemap
nl: Nieuwe XML-sitemap toevoegen

en: None (sitemap locked)
nl: Geen (sitemap gelockt)

en: No XML sitemaps available.
nl: Geen XML-sitemaps beschikbaar.

en: No sitemaps selected.
nl: Geen sitemaps geselecteerd.

en: There are currently no XML sitemap contexts available.
nl: Er zijn op dit moment geen XML-sitemap-contexten beschikbaar.

en: A sitemap with the same context already exists.
nl: Er bestaat al een sitemap met dezelfde inhoud.

en: The sitemap has been saved.
nl: De sitemap is opgeslagen.

en: The sitemap has been deleted.
nl: De sitemap is verwijderd.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
nl: De minimale tijd die moet zijn verstreken voordat de sitemaps opnieuw worden opgebouwd. De sitemaps zullen ook enkel worden gegenereerd tijdens cron als er links zijn toegevoegd, bijgewerkt of verwijderd.

en: Recommended value: %value.
nl: Aanbevolen waarde: %value.

en: Default base URL
nl: Standaard base-URL

en: This is the default base URL used for sitemaps and sitemap links.
nl: Dit is de standaard basis-URL die gebruikt wordt voor sitemaps en sitemap-links.

en: Regenerating Sitemap
nl: Sitemap opnieuw opbouwen

en: Now generating %sitemap-url.
nl: Bezig met genereren %sitemap-url.

en: Now generating sitemap index %sitemap-url.
nl: Bezig met genereren sitemap-index %sitemap-url.

en: Starting XML sitemap generation. Memory usage: @memory-peak.
nl: Starten van XML-sitemap-aanmaak. Geheugengebruik: @memory-peak.

en: Update cached files
nl: Bestands-cache bijgewerkt

en: Rebuild links
nl: Links opnieuw opbouwen

en: Submit to search engines
nl: Bij zoekmachines indienen

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
nl: Weet u zeker dat u de XML-sitemap wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
nl: Weet u zeker dat u de XML-sitemap opnieuw wilt opbouwen?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
nl: De sitemaps werden niet succesvol opnieuw gegenereerd.

en: The sitemap links were rebuilt.
nl: De sitemap-links werden opnieuw opgebouwd.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
nl: De sitemap-links werden niet succesvol opnieuw opgebouwd.

en: Finished XML sitemap generation in @elapsed. Memory usage: @memory-peak.
nl: XML-sitemap is in @elapsed afgerond. Geheugengebruik: @memory-peak.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
nl: De voorpagina kan worden veranderd in de <a href="@url-frontpage">websitegegevens-instellingen</a>.

en: XML sitemap settings for the @bundle-label %bundle have been saved.
nl: XML sitemap-instellingen voor de @bundle-label %bundle zijn opgeslagen.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
nl: Stel de XML-sitemaps in zodat zoekmachines de websitepagina's kunnen vinden en indexeren.

en: Edit XML sitemap
nl: XML-sitemap bewerken

en: Delete XML sitemap
nl: XML-sitemap verwijderen

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
nl: De map werd niet gevonden of is niet beschrijfbaar door de server. Zie <a href="@docpage">@docpage</a> voor meer informatie.

en: The following directories were not found or are not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information. !directories
nl: De volgende mappen werden niet gevonden of zijn niet beschrijfbaar door de server. Zie <a href="@docpage">@docpage</a> voor meer informatie. !directories

en: Delete custom link
nl: Aangepaste link verwijderen

en: The following search engines have deprecated their XML sitemap ping services and have been disabled: !list.
nl: De volgende zoekmachines bieden geen ondersteuning meer voor de XML-sitemap ping diensten en zijn uitgeschakeld: !list.

en: XML sitemap modal UI
nl: XML-sitemap modal UI

en: Provides an AJAX modal UI for common XML sitemap tasks.
nl: Voorziet in een AJAX modal UI voor algemene XML-sitemap taken.

en: Add XML sitemap
nl: XML-sitemap toevoegen

en: XML sitemap PHP extensions
nl: XML-sitemap PHP-extensies

en: The XML sitemap module requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@xmlsitemap_requirements">module's system requirements page</a> for more information):
nl: De XML-sitemap-module vereist dat de PHP-extensies in de volgende lijst ingeschakeld worden (bekijk de <a href="@xmlsitemap_requirements">systeemvereisten-pagina van de module</q> voor meer informatie):

en: Last attempted generation on !date (!interval ago).
nl: Laatste poging tot aanmaak op !date (!interval geleden).
