XML sitemap (7.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Last updated
th: แก้ไข

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Visible
th: มองเห็น

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: Never
th: ไม่เคย

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Medium
th: ปานกลาง

en: file system
th: ระบบไฟล์

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
