XML sitemap (7.x-2.0-rc1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Pages
hy: Էջեր

en: title
hy: վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Never
hy: Երբեք

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: file system
hy: Ֆայլային համակարգ

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու
