XML sitemap (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: title
sv: titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Totals
sv: Totalt

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Update
sv: Uppdatera

en: Visible
sv: Synlig

en: Menu
sv: Meny

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Submitted
sv: Skickad

en: Never
sv: Aldrig

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Location
sv: Plats

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Medium
sv: Mellan

en: Users
sv: Användare

en: Long
sv: Långt

en: Short
sv: Kort

en: Inclusion
sv: Inkludering

en: file system
sv: filsystem

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Frontpage
sv: Startsida

en: No minimum
sv: Inget minsta antal

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sv: Mappen %directory finns ej eller är inte skrivbar.

en: Adds user profile links to the sitemap.
sv: Lägger till länkar till användarprofilen på webbplatskartan.
