XML sitemap (7.x-2.0-rc2) - en to he translation catalogue (65 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Pages
he: עמודים

en: title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Totals
he: סך הכל

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Disabled
he: מושבת

en: Priority
he: עדיפות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Edit
he: עריכה

en: Links
he: קישורים

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: URL
he: כתובת URL

en: Visible
he: נראה

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Submitted
he: נשלח

en: Never
he: אף פעם

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Location
he: מיקום

en: Vocabulary
he: מילון

en: 1 day
he: יום אחד

en: Medium
he: בינוני

en: Users
he: חברי האתר

en: Long
he: ארוך

en: Short
he: קצר

en: Included
he: כלול

en: Inclusion
he: הכללה

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית

en: Available
he: זמין

en: Frontpage
he: דף הבית

en: Last modification date
he: תאריך עדכון אחרון

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML

en: Minimum sitemap lifetime
he: זמן חיים מינימלי למפת האתר

en: No minimum
he: ללא מינימום

en: Default (@value)
he: ברירת מחדל (@value)

en: administer xmlsitemap
he: ניהול xmlsitemap

en: (highest)
he: (גבוה ביותר)

en: (normal)
he: (רגיל)

en: (lowest)
he: (הנמוך ביותר)

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
he: לכלול במפת האתר גליון סגנון עבור בני אדם.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
he: התיקייה %directory אינה קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Administer XML sitemap settings.
he: ניהול הגדרות XML sitemap

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
he: ניתן לערוך את הגדרות ברירת המחדל של מפת אתר XML עבור @bundle <a href="@link-type">כאן</a>.

en: Add new XML sitemap
he: הוספת מפת אתר חדשה בפורמט XML

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
he: משך הזמן המינימלי שצריך לחלוף לפני שמפות האתר יווצרו מחדש. מפות אתר יווצרו מחדש באמצעות פעולת Cron רק כאשר קישורים נוספו, עודכנו או נמחקו.

en: Recommended value: %value.
he: ערך מומלץ: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
he: כאשר מופעל יתווסף עיצוב והקישורים יוצגו בטבלאות עם מיון. כל זאת כדי להקל  על הצפייה בנתונים. הם יוצגו בפורמט קריא לבני אדם במקום בפלט גולמי של XML.  מנועי חיפוש מתעלמים מהגדרות הסיגנון.

en: Update cached files
he: עידכון קבצים שנשמרו במטמון

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
he: הגדירו את מפות הXML של האתר כדי לעזור למנועי חיפוש למצוא ולאנדקס עמודים באתר שלכם.
