XML sitemap (7.x-2.0-rc2) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Pages
kk: Беттер

en: title
kk: аты

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Never
kk: Ешқашан

en: Location
kk: Орналасуы

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
