XML sitemap (7.x-2.0-rc2) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Medium
mg: Antonony

en: Long
mg: Lava

en: Short
mg: Fohy

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny
