XML sitemap (7.x-2.0-rc2) - en to tr translation catalogue (94 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: title
tr: başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Totals
tr: Toplam

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Language
tr: Dil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Priority
tr: Öncelik

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Update
tr: Güncelle

en: Visible
tr: Görünür

en: Custom links
tr: Özel bağlantılar

en: Add custom link
tr: Özel bağlantı ekle

en: Edit custom link
tr: Özel bağlantıyı düzenle

en: Menu
tr: Menü

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Updated
tr: Güncellenme

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Never
tr: Asla

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Location
tr: Konum

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: 1 day
tr: @count gün

en: Medium
tr: Orta

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Long
tr: Uzun

en: Short
tr: Kısa

en: Included
tr: Dahil

en: Inclusion
tr: İçerme

en: Excluded
tr: Hariç

en: file system
tr: dosya sistemi

en: Language neutral
tr: Dil tercihsiz - özgün dil

en: Available
tr: Mevcut

en: Frontpage
tr: Ana sayfa

en: Writable
tr: Yazılabilir

en: Last modification date
tr: Son değişiklik tarihi

en: XML sitemap
tr: XML site haritası

en: XML sitemap engines
tr: XML site haritası motorları

en: Submit the sitemap to search engines.
tr: Site haritasını arama motorlarına gönder.

en: Default priority
tr: Öntanımlı öncelik

en: Indexed
tr: Dizinlenmiş

en: Rebuild sitemap
tr: Site haritasını yeniden kur

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
tr: Bu URL'nin sitenizdeki diğer URL'lere kıyasla önceliği.

en: Default (@value)
tr: Varsayılan (@value)

en: Rebuilding Sitemap
tr: Site haritası yeniden oluşturuluyor

en: Sitemap URL
tr: Site haritası URL

en: Number of URLs in this sitemap
tr: Bu site haritasındaki URL sayısı

en: URL location
tr: URL konumu

en: administer xmlsitemap
tr: xmlsitemap yönet

en: Rebuild the site map.
tr: Site haritasını yeniden oluştur.

en: Path to link
tr: Bağlantı yolu

en: Submit the sitemap to the following engines
tr: Aşağıdaki motorlara site haritası gönderin

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
tr: Sadece, son gönderimden bu yana site haritası değiştiyse gönder.

en: Search Engines
tr: Arama Motorları

en: Automatic (recommended)
tr: Otomatik (tavsiye edilen)

en: (highest)
tr: (en yüksek)

en: (lowest)
tr: (en düşük)

en: XML sitemap link count
tr: XML site haritası link sayısı

en: XML sitemap page count
tr: XML site haritası sayfa sayısı

en: Inclusion: @value
tr: İçerme: @value

en: Priority: @value
tr: Öncelik: @value

en: Not found or not writable
tr: Bulunamadı ya da yazılamaz

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
tr: %directory dizini mevcut değil ya da yazılamıyor.

en: XML sitemap module element
tr: XML siteharitası eklenti öğesi

en: No custom links available.
tr: Özel bağlantı mevcut değil.

en: Adds user profile links to the sitemap.
tr: Site haritasına kullanıcı profili bağlantıları ekler.

en: Add new XML sitemap
tr: Yeni XML site haritası ekle

en: None (sitemap locked)
tr: Hiçbiri (site haritası kilitli)

en: No XML sitemaps available.
tr: XML site haritası mevcut değil.

en: No sitemaps selected.
tr: Seçilen site haritası yok

en: The sitemap has been saved.
tr: Site haritası kaydedildi.

en: The sitemap has been deleted.
tr: Site haritası silindi.

en: Recommended value: %value.
tr: Tavsiye edilen değer: %value.

en: Rebuild links
tr: Bağlantıları yeniden kur

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
tr: XML site haritasını silmek istediğinize emin misiniz ?

en: Edit XML sitemap
tr: XML site haritasını düzenle

en: Delete XML sitemap
tr: XML site haritasını sil

en: Delete custom link
tr: Özel bağlantıyı sil

en: Add XML sitemap
tr: XML site haritası ekle
