XML sitemap (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (49 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: title
ro: titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Totals
ro: Total

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Links
ro: Legături

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Visible
ro: Vizibil

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: Add custom link
ro: Adaugă link personalizat

en: Edit custom link
ro: Editare link-ul personalizat

en: Menu
ro: Meniu

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Submitted
ro: Trimis

en: Never
ro: Niciodată

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Location
ro: Locaţia

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Medium
ro: Mediu

en: Users
ro: Utilizatori

en: Long
ro: Lung

en: Short
ro: Scurt

en: Included
ro: Inclus

en: Inclusion
ro: Includere

en: Excluded
ro: Exclus

en: file system
ro: sistem de fișiere

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Available
ro: Disponibil

en: Frontpage
ro: Prima pagină
