XML sitemap (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja
