XML sitemap (7.x-2.2) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
