XML sitemap (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Visible
os: Зыны
