XML sitemap (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Totals
si: එකතුව

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
