XML sitemap (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (83 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Totals
cs: Celkem

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Edit
cs: Upravit

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Visible
cs: Viditelné

en: Add custom link
cs: Přidat vlastní odkaz

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Never
cs: Nikdy

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Location
cs: Místo

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: 1 day
cs: 1 den

en: Medium
cs: Střední

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: Included
cs: Zahrnuto

en: Inclusion
cs: Zahrnutí

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Available
cs: K dispozici

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Indexed
cs: Indexováno

en: Minimum sitemap lifetime
cs: Minimální životnost mapy webu

en: No minimum
cs: Žádné minimum

en: Number of links in each sitemap page
cs: Počet odkazů na každé stránce mapy webu

en: Maximum number of sitemap links to process at once
cs: Maximální počet zpracovávaných odkazů v jednom okamžiku

en: Sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache (mezipaměť) mapy webu

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Invalid base URL.
cs: Neplatné základní URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
cs: Mapa webu je aktuální a není nutné ji obnovovat.

en: Rebuild sitemap
cs: Obnovit mapu webu

en: Default (@value)
cs: Výchozí hodnota

en: Rebuilding Sitemap
cs: Aktualizování mapu webu

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Click on the table headers to change sorting.
cs: Pro změnu způsobu řazení, klikněte na popis sloupce tabulky.

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Automatic (recommended)
cs: Automaticky (doporučeno)

en: (highest)
cs: (nejvyšší)

en: (normal)
cs: (standardní)

en: (lowest)
cs: (nejnižší)

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
cs: Vložit do mapy webu kaskádové styly pro zlepšení čitelnosti lidmi.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
cs: Obnova mapy webu není zapotřebí. Jestliže si přesto přejete obnovit soubory mapy webu, můžete <a href="@link-cron">spustit cron manuálně</a>.

en: Priority: @value
cs: Priorita: @value

en: Purging links.
cs: Čištění odkazů.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: Select which link types you would like to rebuild
cs: Zvolte prosím typy odkazů, které mají být obnoveny

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
cs: Výchozí nastavení XML sitemapy pro @bundle může být změněno <a href="@link-type">zde</a>

en: Last modification date format
cs: Formát data poslední změny

en: No custom links available.
cs: Nejsou dostupné žádné vlastní odkazy.

en: Adds user profile links to the sitemap.
cs: Přidá odkazy na uživatelské profily do mapy webu.

en: No XML sitemaps available.
cs: Žádné XML sitemapy nejsou dostupné.

en: No sitemaps selected.
cs: Žádné mapy stránek nebyly zvoleny.

en: A sitemap with the same context already exists.
cs: Mapa webu se stejným obsahem již existuje.

en: The sitemap has been saved.
cs: Sitemap byl uložen.

en: The sitemap has been deleted.
cs: Mapa webu byla smazána.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
cs: Minimum času který uběhne než bude sitemapa regenerována. K obnovení sitemapy dojde jen za běhu cronu a pokud byl nějaký odkaz přidán, upraven, nebo smazán.

en: Recommended value: %value.
cs: Doporučená hodnota: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
cs: Pokud je zapnuto, přidá formátování a tabulky s možností třídění k jednodušímu prohlížení dat XML sitemapy namísto prohlížení hrubého XML výstupu. Vyhledávače toto nastavení ignorují.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
cs: Přednačíst aliasy URL v průběhu tvorby sitemapy.

en: Default base URL
cs: Výchozí základní URL

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete smazat XML mapu webu?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete obnovit XML mapu webu?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
cs: Mapy webu nebyly úspěšně obnoveny.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
cs: Nastavení cesty titulní strany může být změněno v <a href="@url-frontpage">nastavení konfigurace stránky</a>.

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
cs: Pokud je zapnuto, načte najednou všechny URL aliasy namísto postupného načítání v průběhu tvorby sitemapy. Pro střední a velké weby je doporučeno tuto funkci vypnout, protože využívá hodně paměti.
