XML sitemap (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Totals
ka: ჯამი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: None
ka: არცერთი

en: Update
ka: განახლება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Never
ka: არასდროს

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Long
ka: გრძელი

en: Short
ka: მოკლე

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა
