XML sitemap (7.x-2.4) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Home
ps: کور

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: URL
ps: پته (URL)

en: Visible
ps: لیدوړ

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Medium
ps: منځنى
