XML sitemap (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Menu
sr: Мени

en: User
sr: Корисник

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Frontpage
sr: Насловна страна

en: Submit the sitemap to search engines.
sr: Пријавите сајт мапу претраживачима.
