XML sitemap (7.x-2.4) - en to ug translation catalogue (27 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Visible
ug: كۆرىنىدۇ

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Location
ug: ئورنى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Long
ug: ئۇزۇن

en: Short
ug: قىسقا

en: file system
ug: ھۆججەت سېستىمىسى

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل
