XML sitemap (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (205 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Totals
uk: Підсумки

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: URL
uk: URL-адреса

en: Visible
uk: Видиме

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Add custom link
uk: Додати власне посилання

en: Edit custom link
uk: Редагувати власне посилання

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Updated
uk: Оновлено

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Never
uk: Ніколи

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Location
uk: Місце розташування

en: Vocabulary
uk: Словник

en: 1 day
uk: 1 день

en: Medium
uk: Середній

en: Long
uk: Довгий

en: Short
uk: Короткий

en: Included
uk: Доданий

en: Inclusion
uk: Долучення

en: Excluded
uk: Вилучений

en: file system
uk: файлова система

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Available
uk: Доступно

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: XML sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: XML sitemap engines
uk: Системи XML-мапи сайту

en: Submit the sitemap to search engines.
uk: Надсилати мапу сайту до пошукових систем.

en: XML sitemap node
uk: XML-мапа сайту - матеріал

en: XML sitemap taxonomy
uk: XML-мапа сайту - таксономія

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
uk: Додати на мапу сайту терміни таксономії.

en: Default priority
uk: Базовий пріоритет

en: XML sitemap user
uk: XML-мапа сайту - користувач

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Minimum sitemap lifetime
uk: Мінімальний час життя мапи сайту

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: Number of links in each sitemap page
uk: Кількість посилань на кожній сторінці мапи сайту

en: Maximum number of sitemap links to process at once
uk: Максимальна кількість посилань мапи сайту, що оброблюється за один раз

en: If you have problems running cron or rebuilding the sitemap, you may want to lower this value.
uk: Зменшіть це значення, якщо виникають проблеми з запуском крону чи оновленням мапи сайту.

en: Sitemap cache directory
uk: Каталог кешу мапи сайту

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: The sitemap page link count of @size will create more than 1,000 sitemap pages. Please increase the link count.
uk: Кількість посилань на сторінці мапи сайту, що дорівнює @size, призведе до створення понад 1000 сторінок мапи. Будь ласка, збільшіть кількість посилань.

en: Invalid base URL.
uk: Хибний базовий URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
uk: Ваша мапа сайту в актуальному стані і не потребує оновлення.

en: Rebuild sitemap
uk: Оновити мапу сайту

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
uk: Пріоритет цього URL щодо інших URL-адрес на сайті.

en: Default (@value)
uk: Базово (@value)

en: Rebuilding Sitemap
uk: Оновлення мапи сайту

en: Could not open file @file for writing.
uk: Неможливо відкрити файл @file на запис.

en: Unknown error occurred while writing to file @file.
uk: Невідома помилка під час запису у файл @file.

en: Sitemap file
uk: Файл мапи сайту.

en: Generated by the <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap module</a>.
uk: Створено <a href="@link-xmlsitemap">модулем Друпал XML-мапа сайту</a>.

en: Number of sitemaps in this index
uk: Кількість мап сайту у індексі

en: Click on the table headers to change sorting.
uk: Аби змінити упорядкування клацніть на шапці таблиці.

en: Sitemap URL
uk: URL-адреса мапи сайту

en: Number of URLs in this sitemap
uk: Кількість URL-адрес в цій мапі сайту

en: URL location
uk: URL-адреса місця розташування. location

en: Invalid sitemap link priority %priority.<br />@link
uk: Хибний пріоритет посилання мапи сайту %priority.<br />@link

en: Negative changecount value. Please report this to <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link
uk: Від’ємне значення кількості змін. Будь ласка повідомте про це до <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link

en: Rebuild the site map.
uk: Перешикувати мапу сайту

en: XML sitemap cache directory
uk: Каталог кешу XML-мапи сайту

en: Cached files have not been generated yet.
uk: Кешовані файли ще не створювались.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt<a>.
uk: Дані XML-мапи сайту не синхронізовані і потребують <a href="@link-rebuild">повного оновлення<a>.

en: The XML cached files are out of date and need to be regenerated. You can <a href="@link-cron">run cron manually</a> to regenerate the sitemap files.
uk: Кешовані XML-файли застаріли і потребують повторного створення. Для створення файлів мапи сайту можна здійснити <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Path to link
uk: Шлях до посилання

en: There is already an existing link in the sitemap with the path %link.
uk: В мапі сайту вже знаходить посилання з шляхом %link.

en: The custom link %link is either invalid or it cannot be accessed by anonymous users.
uk: Власне посилання %link або помилкове, або недоступне для анонімних користувачів.

en: The custom link for %loc was saved.
uk: Власне посилання для %loc було збережено.

en: Are you sure you want to delete the custom link for %loc?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне посилання для %loc?

en: The custom link for %loc has been deleted.
uk: Власне посилання для %loc було видалене.

en: XML sitemap custom
uk: XML-мапа сайту - власні налаштування

en: Adds user configurable links to the sitemap.
uk: Додає до мапи сайту користувацькі посилання.

en: Submit the sitemap to the following engines
uk: Надсилати мапу сайту до наступних пошукових систем

en: Do not submit more often than every
uk: Надсилати не частіше ніж

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
uk: Надсилати лише якщо мапа сайту була оновлена з часу останнього надсилання.

en: Custom submission URLs
uk: Власні URL-адреси для надсилання

en: In order to verify site ownership with the search engines listed below, it is highly recommended to download and install the <a href="@site-verify">Site verification module</a>.
uk: Для перевірки належності сайту власникові пошуковими системами, котрі перелічені нижче, настійливо рекомендовано завантажити і встановити <a href="@site-verify">Модуль Перевірка сайту (Site verification module)</a>.

en: Submitted the sitemap to %url and received response @code.
uk: Мапу сайту надіслано на %url і отримано відповідь @code.

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: XML sitemap menu
uk: XML-мапа сайту - меню

en: Adds menu item links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання пунктів меню.

en: Adds content links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на матеріал.

en: Priority: @priority
uk: Пріоритет: @priority

en: Automatic (recommended)
uk: Автоматично (рекомендовано)

en: (highest)
uk: (найвищий)

en: (normal)
uk: (нормальний)

en: (lowest)
uk: (найнижче)

en: Please increase the number of links per page.
uk: Будь ласка, збільшіть кількість посилань на сторінці.

en: XML sitemap link count
uk: Кількість посилань XML-мапи сайту

en: You have exceeded the number of links that your sitemap can contain (@num).
uk: Перевищена кількість посилань, що може містити мапа сайту (@num).

en: XML sitemap page count
uk: Кількість сторінок XML-мапи сайту

en: Creates an XML sitemap conforming to the <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org protocol</a>.
uk: Створює XML-мапу сайту, що відповідає <a href="http://sitemaps.org/">протоколу sitemaps.org</a>.

en: XML sitemap internationalization
uk: Інтернаціоналізація XML-мапи сайту

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
uk: Додавати стилі до мапи сайту для легкого читання.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
uk: Потреби в оновленні немає. Якщо ви просто бажаєте повторно створити XML-мапу сайту, можете виконати <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Save and restore any custom inclusion and priority links.
uk: Зберегти та відновити будь-які долучення та пріоритет посилань.

en: This action rebuilds your site's XML sitemap and regenerates the cached files, and may be a lengthy process. If you just installed XML sitemap, this can be helpful to import all your site's content into the sitemap. Otherwise, this should only be used in emergencies.
uk: Цією дією відновлюється XML-мапа сайту і повторно створюються кешовані файли, цей процес може бути тривалим. Якщо модуль XML-мапа сайту було щойно встановлено, тоді потреба в імпорті усіх матеріалів сайту в мапу існує. В інших випадках цю дію потрібно виконувати лише за крайньої потреби.

en: Enables multilingual XML sitemaps.
uk: Вмикає багатомовні XML-мапи сайту

en: Inclusion: @value
uk: Долучення: @value

en: Priority: @value
uk: Пріоритет: @value

en: Existing sitemap.xml file found.
uk: Існуючий файл sitemap.xml знайдено.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
uk: Модуль XML-мапа сайту не може відобразити XML-виведення, якщо у кореневому каталозі сайту знаходиться файл sitemap.xml.

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
uk: Зміна цих налаштувань типу вплинуть на усіх об’єктів цього типу, які мають встановленими базові налаштування долучення та пріоритету.

en: Purging links.
uk: Очищення посилань

en: XML sitemap settings have been modified and the files should be regenerated. You can <a href="@run-cron">run cron manually</a> to regenerate the cached files.
uk: Налаштування XML-мапи сайту були змінені і необхідно оновити файли. Для оновлення кешованих файлів можна виконати <a href="@run-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Not found or not writable
uk: Не знайдено, або закрито для запису

en: How frequently the page is likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page.
uk: Яка імовірна частота оновлення сторінки. Це значення лише інформує пошукові системи і може не збігатися з частотою обходу сторінок сайту пошуковим роботом.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: Subdirectory where the sitemap data will be stored. This folder <strong>must not be shared</strong> with any other Drupal site or install using XML sitemap.
uk: Підкаталог, де будуть зберігатися дані мапи сайту. Ця папка <strong>не повинна бути спільною</strong> з іншими сайтами Друпал або встановлена модулем XML-мапа сайту.

en: Select which link types you would like to rebuild
uk: Оберіть типи посилань, які необхідно оновити.

en: If no link types are selected, the sitemap files will just be regenerated.
uk: Якщо жодного типу посилань не обрано, файли мапи сайту будуть просто створені повторно.

en: Now processing %entity @last_id (@progress of @count).
uk: Наразі оброблюється %entity @last_id (@progress з @count).

en: Administer XML sitemap settings.
uk: Адміністрування налаштування XML-мапи сайту

en: One or more problems were detected with your XML sitemap configuration: !messages
uk: З конфігурацією XML-мапи сайту виникла одна або декілька проблем: !messages

en: Check the <a href="@status-report">status report</a> for more information.
uk: Додаткова інформація на сторінці <a href="@status-report">звіт про стан</a>.

en: XML sitemap module element
uk: XML-мапа сайту - елемент модуля

en: @bundle XML sitemap settings
uk: Налаштування XML-мапи сайту для @bundle

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
uk: <a href="@link-type">Тут</a> можна змінити базові налаштування XML-мапи сайту для цього @bundle.

en: Last modification date format
uk: Формат дати останньої зміни

en: Enable developer mode to expose additional settings.
uk: Увімкнути режим розробника, аби відкрились додаткові налаштування.

en: You have exceeded the number of sitemap pages (@number).
uk: Перевищена кількість сторінок, що може містити мапа сайту (@number).

en: XML sitemap maximum file size
uk: Максимальний розмір файла XML-мапи сайту

en: You have exceeded the maximum sitemap file size of @size. If possible, decrease the number of links per sitemap page.
uk: Перевищено максимальний розмір файла мапи сайту @size. Якщо можливо, зменшіть кількість посилань на сторінку мапи сайту.

en: No custom links available.
uk: Власні посилання відсутні.

en: Enter one URL per line. The token [sitemap] will be replaced with the URL to your sitemap. For example: %example-before would become %example-after.
uk: Введіть по одній URL-адресі на рядок. Замінник [sitemap] буде замінений на URL-адресу мапи сайту. Наприклад, %example-before стане %example-after.

en: Invalid URL %url.
uk: Хибна URL-адреса %url.

en: Anonymous access to user profiles
uk: Анонімний доступ до профілів користувачів

en: Adds user profile links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на профілі користувача.

en: Add new XML sitemap
uk: Додати нову XML-мапу сайту

en: None (sitemap locked)
uk: Немає (мапа сайту заблокована)

en: No XML sitemaps available.
uk: XML-мапи сайту відсутні.

en: No sitemaps selected.
uk: Жодної мапи сайту не обрано

en: There are currently no XML sitemap contexts available.
uk: Наразі контексти XML-мапи сайту відсутні.

en: A sitemap with the same context already exists.
uk: Мапа сайту з таким контекстом вже існує.

en: The sitemap has been saved.
uk: Мапа сайту була успішно збережена.

en: The sitemap has been deleted.
uk: Мапа сайту була успішно видалена.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
uk: Мінімальний проміжок часу до перестворення мап сайту. Мапи сайту також будуть перестворюватись за кроном, якщо було додане, оновлене або видалене будь-яке з посилань.

en: Recommended value: %value.
uk: Рекомендоване значення: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
uk: Якщо увімкнено, для полегшення перегляду замість показу неформатованого XML-виведення до XML-мапи сайту додається форматування і таблиці з сортуванням. Ігнорується пошуковими системами.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
uk: Попередньо запитувати URL-синоніми під час створення мапи сайту.

en: If there are problems with rebuilding the sitemap, you may want to manually set this value. If you have more than @max links, an index with multiple sitemap pages will be generated. There is a maximum of @max sitemap pages.
uk: Якщо під час оновлення мапи сайту виникли помилки, можна встановити це значення вручну. Якщо у вас понад @max посилань, буде створюватись індекс з декількома сторінками мапи сайту. Максимальна кількість сторінок мапи сайту - @max.

en: Default base URL
uk: Базовий URL за замовчуванням

en: This is the default base URL used for sitemaps and sitemap links.
uk: Це базовий URL за замовчуванням, що використовується для мап сайту та посилань їх посилань.

en: @action @count XML sitemap. | @action @count XML sitemaps.
uk[0]: @action @count XML-мапа сайту.
uk[1]: @action @count XML-мапи сайту.
uk[2]: @action @count XML-мап сайту.

en: Regenerating Sitemap
uk: Відновлення Мапи сайту

en: Now generating %sitemap-url.
uk: Зараз створюється %sitemap-url.

en: Now generating sitemap index %sitemap-url.
uk: Зараз створюється індекс мапи сайту %sitemap-url.

en: Starting XML sitemap generation. Memory usage: @memory-peak.
uk: Початок створення XML-мапи. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: Update cached files
uk: Оновити кешовані файли.

en: Rebuild links
uk: Перешикувати посилання

en: Submit to search engines
uk: Надсилати до пошукових систем

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити XML-мапу сайту?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте оновити XML-мапу сайту?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
uk: Мапи сайту не були відновлені.

en: The sitemap links were rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту були оновлені.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту не були оновлені.

en: Finished XML sitemap generation in @elapsed. Memory usage: @memory-peak.
uk: Створення XML-мапи сайту завершено за @elapsed. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
uk: Шлях головної сторінки може бути змінений у <a href="@url-frontpage">конфігурації інформації про сайт</a>.

en: XML sitemap settings for the @bundle-label %bundle have been saved.
uk: Налаштування XML-мапи сайту для  @bundle-label %bundle були успішно збережені.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
uk: Налаштуйте XML-мапу сайту для полегшення виявлення та індексування сторінок сайту пошуковими системами.

en: Edit XML sitemap
uk: Редагувати XML-мапу сайту

en: Delete XML sitemap
uk: Видалити XML-мапу сайту

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
uk: Каталогу %directory не знайденo або він закритий для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: The following directories were not found or are not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information. !directories
uk: Наступні каталоги не знайдені або вони закриті для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: Delete custom link
uk: Видалити власне посилання

en: The following search engines have deprecated their XML sitemap ping services and have been disabled: !list.
uk: Наступні пошукові системи відмовились від використання служб опитування XML-мапи сайту і були вимкнені: !list.

en: XML sitemap modal UI
uk: XML-мапа сайту - модальний інтерфейс

en: Provides an AJAX modal UI for common XML sitemap tasks.
uk: Забезпечує модальний інтерфейс AJAX для більшості завдань XML-мапи сайту

en: In order to list user profile links in the sitemap, the anonymous user must have the <a href="@perm-link"><em>View user profiles</em> permission</a>.
uk: Аби перелічити на мапі сайту посилання на профілі користувачів, анонімний користувач повинен мати повноваження <a href="@perm-link"><em>Перегляд профілів користувачів</em> </a>.

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
uk: Якщо увімкнено, під час створення мапи сайту синоніми URL будуть запитані усі одразу, а не по одному. Для середніх та великих сайтів вмикати цей параметр не рекомендовано, оскільки він використовує багато пам’яті.

en: XML sitemap PHP extensions
uk: PHP-розширення XML-мапи сайту

en: The XML sitemap module requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@xmlsitemap_requirements">module's system requirements page</a> for more information):
uk: Для роботи модуля XML-мапа сайту необхідно увімкнути PHP розширення з наступного переліку (докладніше дивіться на <a href="@xmlsitemap_requirements">сторінці системних вимог модуля</a>):

en: Last attempted generation on !date (!interval ago).
uk: Остання спроба створення: !date (!interval тому).

en: It is not recommended to delete the only XML sitemap.
uk: Не рекомендовано видаляти єдину XML-мапу сайту.

en: Disable cron generation of sitemap files.
uk: Вимкнути створення мапи сайту кроном.

en: This can be disabled if other methods are being used to generate the sitemap files, like <em>drush xmlsitemap-regenerate</em>.
uk: Це можна вимкнути, якщо для створення файлів мапи сайту використовуються інші методи, наприклад команда <em>drush xmlsitemap-regenerate</em>.

en: Add a new XML sitemap
uk: Додати нову XML-мапу сайту

en: Enable or disable the individual @loc elements from output
uk: Додати або прибрати з виведення власні елементи @loc

en: Last modification date: @lastmod
uk: Дата останньої зміни: @lastmod

en: Change frequency: @changfreq
uk: Частота зміни: @changfreq

en: No link types are rebuildable.
uk: Жоден тип посилань не можна відновити.
