XML sitemap (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (26 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Totals
ur: کل

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Priority
ur: ترجیح

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: Edit
ur: تدوین

en: Links
ur: لنکس

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Update
ur: تجدید

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: file system
ur: فائل کا نظام

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
