XML sitemap (7.x-2.5) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Priority
bs: Prioritet

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Menu
bs: Meni

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Location
bs: Lokacija

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Medium
bs: Srednje

en: file system
bs: sistem datoteka

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik
