XML sitemap (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (33 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Update
cy: Diweddaru

en: Visible
cy: Gweledig

en: Menu
cy: Dewislen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Updated
cy: Newidwyd

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Update options
cy: Dewisiadau diweddaru

en: Submitted
cy: Wedi ei gyflwyno

en: Never
cy: Byth

en: Location
cy: Lleoliad

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Medium
cy: Canolig

en: Long
cy: Hir

en: Short
cy: Byr

en: file system
cy: system ffeil

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
