XML sitemap (7.x-2.5) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Totals
gu: કુલ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Never
gu: કદી નહી

en: Location
gu: સ્થાન

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Long
gu: લાંબુ

en: Short
gu: ટૂંકુ
