XML sitemap (7.x-2.5) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Save
ky: Сактоо
