XML sitemap (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Menu
ne: मेनु

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Location
ne: स्थान

en: Medium
ne: माध्यम

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष
