XML sitemap (7.x-2.6) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: URL
am: ዩአርኤል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Location
am: ቦታ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Medium
am: መካከለኛ

en: file system
am: ሥርዓ ፋይል
