XML sitemap (7.x-2.6) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: URL
be: Спасылка

en: Visible
be: Бачна

en: Menu
be: Меню

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Never
be: Ніколі

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Medium
be: Сярэдні

en: Long
be: Доўгі

en: Short
be: Сціслы

en: file system
be: файлавая сыстэма

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
be: Каталог %directory не існуе або не перазапісвальны.
