XML sitemap (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Visible
bg: Видим

en: Menu
bg: Меню

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Never
bg: Никога

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Location
bg: Местоположение

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Medium
bg: Среда

en: file system
bg: файлова система

en: Language neutral
bg: Езиково неутрален
