XML sitemap (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Long
bo: རྒྱས་པ

en: Short
bo: བསྡུས་པ

en: file system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པའམ་འབྲི་མི་ཆོག་པ།
