XML sitemap (7.x-2.6) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Custom links
ca: Enllaços personalitzats

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Submitted
ca: Tramès

en: Never
ca: Mai

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Location
ca: Localització

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Medium
ca: Mitjana

en: Long
ca: Llarg

en: Short
ca: Curt

en: file system
ca: sistema de fitxers

en: Language neutral
ca: Neutre lingüísticament

en: Available
ca: Disponible

en: Frontpage
ca: Portada

en: Priority: @priority
ca: Prioritat: @priority

en: Priority: @value
ca: Prioritat: @value

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
ca: El directori %directory no existeix o no s'hi pot escriure.

en: Invalid URL %url.
ca: URL %url no vàlida.
