XML sitemap (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Totals
is: Samtals

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: URL
is: vefslóð

en: Visible
is: Sýnilegt

en: Menu
is: Valmynd

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Updated
is: Uppfært

en: User
is: Notandi

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Never
is: Aldrei

en: Location
is: Staðsetning

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Medium
is: Miðlungs

en: Long
is: Langt

en: Short
is: Stutt

en: file system
is: skráarkerfi

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust
